Ekologiczna technologia Eco Gas ®

Renewable EnergyPellentesque adipiscing leo condimentum enim ullamcorper pretium. Aenean gravida, libero nec convallis ornare, massa odio.

Read More...

A A A

Eco Gas powoduje lepszą dystrybucję cząstek węglowodoru, po to aby w kontakcie z tlenem reakcja mogła zachodzić w całej objętości komory spalania i w odpowiednim czasie.

Nasz produkt osłabia moc wiązań molekularnych między łańcuchami węglowodoru, pozostawiając strukturę molekuł w stanie niezmienionym. Taka struktura paliwa zapewnia lepsze spalanie, gwarantuje stabilność liczby cetanowej.

Lepsze dopalanie mieszanki paliwowo powietrznej, znacznie poprawia jakości spalin, a w rezultacie lepiej wykorzystuje energię zawartą w węglowodorze, a w konsekwencji następuje zmniejszone zapotrzebowanie na paliwo.

W praktyce, na podstawie rezultatów osiąganych przez naszych klientów, te oszczędności kształtują się na poziomie 8,53%. 

 

Zmniejszone zużycia paliwo po zastosowaniu Eco Gas.

 

Testy drogowe wykazały zmniejszenie zużycia paliwa o 9,26%.

Cecha produktu, która sprawia zmniejszenie zużycia efektywniej wykorzystywanego paliwa powoduje, że uwzględniając cenę produktu i jego wydajność powstaje efekt samofinansowania zakupu i dodatkowo pozwala na osiągnięcie znaczących oszczędności w budżetach paliwowych. W ten sposób, oszczędzając środki, przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju.